O nas

Poznaj bliżej naszych redaktorów

 • Corssfitem zacząłem interesować się już od czasów gimnazjalnych. Każdą wolną chwilę poświęcałem na zgłębianie tematu. Dzięki temu w ciągu dziesięciu lat posiadłem ekspercką wiedzę. I chętnie się nią dzielę na łamach tego serwisu.

  Marek

  Crossfit
 • Fitnessem zainteresowałam się już jako dziecko, gdy oglądałam program Mam Talent. Bardzo zainspirowały mnie występy grupy tanecznej. Marzyłam, aby stworzyć połączenie fitnessu z tańcem. Teraz urzeczywistniłam swoje plany.

  Knyciec

  Fitness
 • W temacie MMA mam bardzo duże doświadczenie. W swoim licznym portfolio mogę pochwalić się przygotowywaniem do gal MMA takie gwiazdy jak Szpilka, czy Pudzianowski oraz liczne mniej znane gwiazdy. Wielu MMA może się wydawać brudną walką uliczną, ale dla mnie jest to sztuka.

  Edgar

  MMA
 • Joga to filozofia. Joga to styl życia. Joga to wyzwolenie. Joga dobra na wszystko. Dzięki Jodze stanęłam na nogi po licznych zakrętach, jakie spotkały mnie w życiu. No i poznałam wspaniałego mężczyznę, który również jest instruktorem Jogi.

  Anita

  Joga

Poznaj Kulturę naszego serwisu

Kulturystyka dzieli się na trzy grupy i nasz serwis również to akceptuje. Współpracujemy z wieloma szkołami sportowymi i instytucjami. Pilnujemy aby:

 1. Kulturystyka była czysta – czyli nie tolerujemy żadnych niedozwolonych rzeczy, takich jak środki dopingujące, wszelkie sterydy, hormony wzrostu, oraz wszelkie leki z grupy dieretyków.
 2. Promujemy kulturystykę maksymalną, gdzie inspiracją dla nas jest sam Arnold Schwarzenegger. Jest to jednak dość elitarna grupa naszych użytkowników. Oni współpracują z naszym serwisem na zasadzie klubu. Nie jest łatwo dostać się do elity. Należy wiele lat poświęcić na ćwiczenia i należy odznaczać się nieskazitelną opinią (żadnych oszustw związanych z środkami dopingującymi oraz żadnych przestępstw i spraw sądowych).
 3. Najbardziej cenimy sobie Kulturystykę klasyczną. Jest to główny nurt naszego serwisu. Bardzo go wspieramy i promujemy w społeczeństwie. Jest to naszą misją, aby promować zdrowy i rozsądny tryb życia. Jesteśmy skupieni zwłaszcza na przeprowadzeniu dobrej rozgrzewki, gdyż bez niej każdy nawet najkrótszy trening może się skończyć poważną kontuzją, a zależy nam na dobrym stanie zdrowia naszych użytkowników.

Internauci o Nas:

87%
Powrotów na witrynę
76%
Poleceń na Facebooku
11%
Klikalność reklam

Zapraszamy do kontaktu!